Otevírací doba: Čt: dnes otevřeno 8:30 - 17:30

Naše služby

Mimo servis mobilních telefonů nabízíme také odblokování telefonů, aktualizaci firmware,
zálohu dat, složité pájení
a další služby.

Odblokování

Odblokování

Provádíme odblokování sítě, odblokování gesta a bezpečnostního kódu a odstranění FRP (Factory reset protection - google účet), RL (Reactivation lock - Samsung účet), Huawei ID (u Huawei telefonů), FLYME účtu (u telefonů MEIZU) u všech značek a modelů mobilních telefonů.

Cena za odblokování je různá, ale většinou se pohybuje do 1000,-. Výjimkou je odblokování iPhone, kde záleží na operátorovi, který iPhone blokuje. Zde se pohybuje cena v rozmezí 800 - 5000,-. Odblokování iCloud u telefonů iPhonese pohybuje mezi 4.000,- až 10.500,-.
Odblokování většiny modelů provádíme
na počkání.

Přehrání firmware

Přehrání firmware

Přehráváme software u všech značek mobilních telefonů. Důvodem může být nahrání českého menu, zamrzání telefonu v logu, pomalý chod telefonu, oprava imei nahráním certifikátu z důvodu neodborného softwarového zásahu atd.

Dále provádíme ROOTování telefonů a nahráváme neoficiální ROM, hlavně CyanogenMod. Cena za přehrání software se pohybuje v rozmezí 200 -800,-. Přehrání software u většiny modelů provádíme na počkání..

Výměna LCD

Výměna LCD

Provádíme výměnu digitizerů, skel, rámečků i kompletních LCD modulů na většině značek mobilních telefonů.

Cena je individuální a pohybuje se u levnějších modelů do 1000,-. U top modelů Samsung a iPhone se může cena za výměnu LCD vyšplhat až k 10.000,-. Výměnu LCD u většiny modelů provádíme na počkání, popřípadě do druhého dne. Konkrétní ceny naleznete podle modelu telefonu zde.

Oprava nabíjení

Oprava nabíjení

Jedna z nejčastějších závad mobilních telefonů a tabletů je utržený systémový konektor. Výměna microUSBkonektoru stojí u většiny modelů 600-1000,- u nových modelů Samsung se cena za opravu nabíjení může vyšplhat k 2.000,-.

Oprava nabíjení u telefonů s USB Typ C konektorem se pohybuje od 900,- do 2.000,-. Tyto opravy nabíjení provádíme na počkání do 60 minut.

Záloha dat

Záloha dat

Provádíme zálohu kontaktů, fotek a ostatních dat ze všech značek mobilních telefonů. Dále provádíme obnovu dat z nefunkčních telefonů, paměťových karet a harddisků.

Cena za zálohu dat z funkčního telefonu je 300-500,-. Obnova dat z nefunkčního telefonu, paměťové karty, flashdisku nebo harrdisku začíná na 1000,-.

Složité pájení

Složité pájení

Provádíme výměnu BGA i SMD součástek zejména power management chipů, flash pamětí NAND a eMMC, Nvidia a ATi (AMD) grafických chipů.

Tyto opravy provádíme jak na telefonech např. Samsung nebo iPhone, tak i na základních deskách notebooků za pomocí infra pájecí stanice.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím

Vyhledejte svůj telefon